Seimo narys A. Melianas ir Vilniaus meras aptarė Naujosios Vilnios, Naujininkų, Dvarčionių ir Pavilnio problemas

Seimo narys A. Melianas ir Vilniaus meras aptarė Naujosios Vilnios, Naujininkų, Dvarčionių ir Pavilnio problemas

Siekiant bendromis pastangomis spręsti Naujosios Vilnios, Naujininkų, Dvarčionių ir Pavilnio problemas, Seimo narys Artūras Melianas inicijavo susitikimą su Vilniaus miesto meru Artūru Zuoku. Susitikime buvo aptartos galimybės tvarkyti gatvės ir kiemus, sporto aikštynus ir kitą aplinką. Buvo diskutuota apie galimybes iškelti nelegalų taborą iš Kirtimų, iškelti kioskus, kurie nepuošia miesto, sustiprinti policijos patruliavimą, daugiau dėmesio skirti jaunimo užimtumui, sportinei veiklai, pastatyti sporto kompleksą Naujojoje Vilnioje ir įsteigti sportinio profilio gimnaziją, atkurti ambulatoriją Pavilnyje.

„Kartu dirbant galima pasiekti gerų rezultatų – tai įrodo nuotekų sistemos statybų pradžia Pavilnyje ir Naujoje Vilnioje, švietimo ir sveikatos įstaigų renovacija, Pietinio aplinkkelio ir viaduko per geležinkelį statyba Naujininkuose, kultūros centro ir seniūnijos renovacija Naujojoje Vilnioje ir Naujininkuose bei kiti darbai“, – sakė A. Melianas.

Seimo narys su meru susitarė dėl nuolatinių susitikimų ir Naujosios Vilnios, Naujininkų, Dvarčionių ir Pavilnio aktualijų aptarimo.