Išrinkime savo patikrintą Tarybos narį – laimėsime visi!

Išrinkime savo patikrintą Tarybos narį – laimėsime visi!

Vasario 27 d. vyks Vilniaus savivaldybės tarybos rinkimai. Įvairių pažadus žarstančių kandidatų daug, bet ar buvo jie bent atvažiavę pas Jus ne per rinkimus? Ar žino, kokios realios Jūsų rajono problemos? Labai svarbu, kad į Vilniaus tarybą išrinktume žmones, realiais darbais įrodžiusius, kad rūpinasi Jūsų gyvenamuoju rajonu.

Toks kandidatas Naujininkuose yra – tai ilgametė Naujininkų bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė, be kurios neisivaizduojamos tradicinės Naujininkų šventės, talkos, įvairių problemų rajone sprendimas. Todėl kviečiu balsuoti už Nr.16 – Liberalų ir centro sąjungą ir pažymėti biuletenio apačioje Ritos Juozapaitienės numerį sąraše – 8.

Toks kandidatas Naujoje Vilnioje yra – tai N.Vilnios gyventojų asociacijos pirmininkas Žilvinas Kazubovičius, kuris sugebėjo organizuoti užimtumą daugeliui vaikų, talkas, sporto varžybas ir aplinkos tvarkymą. Todėl kviečiu balsuoti už Nr.16 – Liberalų ir centro sąjungą ir pažymėti biuletenio apačioje Ž.Kazubovoičiaus numerį sąraše – 64.

Toks kandidatas Pavilnyje yra – tai ilgametė Pavilnio bendruomenės pirmininkė Snaiguolė Bezarienė, be kurios neisivaizduojamos Pavilnio šventės, talkos, įvairių problemų rajone sprendimas. Todėl kviečiu balsuoti už Nr.16 – Liberalų ir centro sąjungą ir pažymėti biuletenio apačioje Snaiguolės Bezarienės numerį sąraše – 63

Toks kandidatas Dvarčionyse yra – tai Dvarčionių bendruomenės pirmininkė Ramūnė Grigonienė, be kurios neisivaizduojamos tradicinės Dvarčionių talkos, šventės, įvairių problemų rajone sprendimas. Todėl kviečiu balsuoti už Nr.16 – Liberalų ir centro sąjungą ir pažymėti biuletenio apačioje Ramūnės Grigonienės numerį sąraše – 29.