A. Melianas: Seimo nariai pamiršo, jog pinigus gauna už įstatymų leidybą, ne už savireklamines akcijas

A. Melianas: Seimo nariai pamiršo, jog pinigus gauna už įstatymų leidybą, ne už savireklamines akcijas

Būnant atsakingu už įstatymų leidybą, nepadoru iš mažos mergaitės darytis savireklamą ir užsiimti antiįstatyminiais veiksmais. Taip vidaus reikalų ministras Artūras Melianas vertina trijų Seimo narių – Kazimiero Uokos, Ryto Kupčinsko ir Sauliaus Stomos penktadienio pavakarę surengtą nevykusią akciją Vidaus reikalų ministerijoje (VRM).

 „Demokratinėje valstybėje kiekvienas pilietis, taip pat ir Seimo narys, turi teisę į žodžio laisvę, tačiau pastaruoju metu šia teise dažnai piktnaudžiaujama. Tenka tik apgailestauti, kad mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomi Seimo nariai, užuot užsiėmę jiems deleguotu darbu – įstatymu leidyba, tesugeba darytis savireklamą iš mažos mergaitės nelaimės“, – sako vidaus reikalų ministras Artūras Melianas.

Ministras stebisi, kad rinkėjų į Seimą deleguoti atstovai per ketverius savo kadencijos metus taip ir neperprato, už ką yra atsakingos atitinkamos valstybės institucijos, tarp jų – ir VRM.

Pabrėžtina, jog VRM nesprendžia Garliavos teisėjos Neringos Venckienės ir jos dukterėčios susitikimų klausimų ir tam nedalina jokių leidimų. Tai ne šios ministerijos, o teismų kompetencijos klausimas, kurį galima išspręsti ne protestuojant, o teisiniu keliu.

Vidaus reikalų ministras A. Melianas pabrėžia, jog tokie Seimo narių veiksmai nebus toleruojami, o VRM pareigūnai darys viską, kad būtų įvykdyta šiai ministerijai deleguota funkcija – užtikrinti viešąjį saugumą.

„Raginu visus netoleruoti tuščio politikavimo, kuris griauna mūsų valstybę, o susitelkti darbui. Jeigu visi – Seimo nariai, teisėjos, vaiko teisių apsaugos specialistai, psichologai, antstoliai ar pareigūnai – dirbs savo darbą, įsisenėjusių problemų ir apskritai problemų mūsų valstybėje liks tik mažiau“, – teigia ministras A. Melianas