Seimo narių grupės „Už piliečių talką, kuriant Lietuvą be korupcijos“ pranešimas: naujienlaiškyje – kovos su korupcija aktualijos

Seimo narių grupės „Už piliečių talką, kuriant Lietuvą be korupcijos“ pranešimas: naujienlaiškyje – kovos su korupcija aktualijos

Nuo šiol apie visas šalies kovos su korupcija aktualijas gyventojai ir institucijos galės sužinoti atsivertę naujienlaiškį „Antikorupcija.lt“, kurį leidžia Seimo narių grupė „Už piliečių talką, kuriant Lietuvą be korupcijos“.

Naujienlaiškyje pateikiamos naujausios žinios apie atskleistus korupcinius nusikaltimus, šalies dienraščių publikacijos korupcijos tema, pristatomos Seimo narių iniciatyvos, naujausia statistika. Naujienlaiškis „ANTIKORUPCIJA.LT“ bus leidžiamas kas ketvirtį. Jame kiekvienas ras aktualiausias ir koncentruotas naujienas apie korupciją ir antikorupcinius veiksmus iš visos Lietuvos.

Parlamentinė grupė „Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos“ įkurta 2010 metų vasarą. Ją inicijavo Seimo nariai Agnė Bilotaitė (TS-LKD), Arvydas Anušauskas (TS-LKD), Artūras Melianas (LICS), Rima Baškienė (LVS), Edvardas Žakaris (LSDP), Saulius Stoma (TS-LKD frakcija), Mečislovas Zaščiurinskas (LDP). Pirmininke buvo išrinkta Agnė Bilotaitė.

Grupės nariai siekia, kad šalyje būtų vykdoma aktyvi antikorupcinė veikla, į šią veiklą įtraukiant ir aktyvius piliečius bei pareigūnus. Viena iš pagrindinių veiklos sričių – tobulinti įstatymus ir taip užkirsti prielaidas korupcijai.

Šiuo metu visą informaciją apie parlamentinės grupės „Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos“ veiklą bei aktualiausias naujienas apie kovą su korupcija galima rasti internetinėje svetainėje Antikorupcija.lt, kurioje per mėnesį užfiksuota beveik 4000 lankytojų.

 

Seimo narių grupės „Už piliečių talką, kuriant Lietuvą be korupcijos“ informacija