Naujosios Vilnios senjorai buriasi

Naujosios Vilnios senjorai buriasi

Prieš metus į Artūrą Melianą kreipėsi Naujosios Vilnios vyresniojo amžiaus gyventojai. Jie kalbėjo apie tai, kad sulaukę garbingo amžiaus jaučiasi vieniši ir norėtų bendrauti tarpusavyje. Tačiau kur susiburti ir kaip tai padaryti – nežinojo, kadangi pensininkai buvo girdėję, kad A. Meliano iniciatyva Naujininkuose jau keletą metų veikia panašus klubas.

Ir štai jau beveik kaip metus veikiantis Naujosios Vilnios „Senjorų“ klubas kiekvieną mėnesį suburia garbaus amžiaus žmones nuoširdžiam bendravimui. Klubo veikloje dalyvauja muzikantai, menininkai, kurie rašo scenarijus ir juos įgyvendina – dalyvauja renginiuose, pagerbiant Motinas, valstybines šventes, nepamiršta pasveikinti dainomis savo artimųjų gimtadienius ir vardo dienas. Susirinkusieji ne tik dainuoja, šoka, bet ir patys skaito savo kūrybos eiles, dalinasi prisiminimais apie savo gyvenimo gražiausias akimirkas.

Artūras Melianas, „Senjorų“ klubo Naujoje Vilnioje steigėjas dažnai pats mielai apsilanko vakaronėse, išklauso pensininkų problemas, teikia konsultacijas, patarimus įvairiais socialiniais ir teisiniais klausimais.