Konkursas „Mano pasiūlymas Vilniui ir Lietuvai“, kurį paskelbė Artūras Melianas, įvyko

Konkursas „Mano pasiūlymas Vilniui ir Lietuvai“, kurį paskelbė Artūras Melianas, įvyko

Konkurse dalyvavo Naujininkų bendruomenės senjorai, 11 švietimo įstaigų iš Naujininkų ir Naujosios Vilnios. Buvo smagu visiems pasigrožėti vaikų, moksleivių, pedagogų, senjorų kūrybiniais darbais: piešiniais, rankdarbiais, rašiniais, drožininiais ir t.t.

Konkurso komisijai buvo sunku atrinkti nugalėtoją ir prizininkus, nes kiekvienas darbas savitai įdomus, perteikiantis gamtos grožį, savo pasaulėžiūrą.

Konkurso mecenatas Artūras Melianas pritarė konkurso komisijai, kad jos sąlygas labiausiai atitiko dalyvės iš Vilniaus lopšelio – darželio „Želmenėliai“ pedagogės Laimos Preisienės rašinys „Senjorai – gyvenimo praktikai ir pavyzdys“. Autorė labai išsamiai ir vaizdingai aprašė Naujininkų mikrorajono senjorų – pensininkų gyvenimą, jų kūrybinę veiklą, turimas problemas.

Ji tapo konkurso nugalėtoja, kuriai buvo įteiktas vertingas prizas. Visi kiti konkurso dalyviai gavo atminimo dovanėles.

Artūras Melianas nuoširdžiai dėkoja konkurse dalyvavusioms Naujininkų ir Naujosios Vilnios švietimo įstaigoms: lopšelio-darželio „Želmenėliai“; lopšelio-darželio „Liepsnelė“; lopšelio – darželio „Du gaideliai“; lopšelio – darželio „Daigelis“, lopšelio- darželio „Gervelė“, „Laisvės“ gimnazijos, Vilniaus Vilnios pagrindinė mokyklos, Vilnios Barboros Radvilaitės pagrindinė mokyklos, Vilniaus Žaros vidurinė mokyklos vaikams, moksleiviams ir pedagogams. Didelį ačiū tarė Naujininkų bendruomenės senjorams.